Galeria rozmaitości
Temat : giełda 14 sierpnia
Opis : Na następną giełdę zapraszamy 28 sierpnia za 2 tygodnie .
Temat : giełda rozmaitości 13.10.2013r.
Opis : Giełda rozmaitości odbywa się równolegle z giełdą ptaków i ma coraz większe zainteresowanie. Przybywa osób handlujących i odwiedzających tą giełdę. Zapraszamy na 27 października br. w godzinach od 7 do 12-tej.
Temat : 25.08.2013r.
Opis :
Temat : NASTĘPNA GIEŁDA ROZMAITOŚCI ODBĘDZIE SIĘ RAZEM Z GIEŁDĄ PTAKÓW 11 SIERPNIA OD GODZINY 7:00
Opis : Jak do tej pory sprzedający rozmijali się z kupującymi. W związku z tym proponujemy, aby ta giełda odbywała się W TYM SAMYM CZASIE i NA TYM SAMYM TERENIE targowiska, co giełda ptaków. Mamy nadzieję, że dzięki temu pomysłowi liczba kupujących i sprzedających zainteresowanych giełdą rozmaitości wzrośnie.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia ciekawych, przydatnych, potrzebnych a czasem niezbędnych rzeczy wystawianych na naszej giełdzie.
Temat : 4 maja-Pierwsza Giełda Rozmaitości
Opis : Otwarcie giełdy już za nami. Psikusy pogodowe to już prawie norma. Chętni do zakupów, przybyli bardzo licznie z różnych okolic.Z pewnością tego rodzaju "wyprzedaże" są u nas jeszcze nowością. Musimy się jednak nauczyć pozbywać rzeczy zbędnych i odważniej podejmować takie decyzje. Jak na początek było trochę mało sprzedających ale z pewnością wszystko się rozkręci i będzie coraz ciekawiej. Takie opinie przekazywali zainteresowani tą Giełdą.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ODWAŻNYCH!

Następna giełda odbędzie się 1 czerwca od 7:00 do 12:00
Temat : Galeria Giełdy Rozmaitości
Opis : Przykłady rzeczy zbędnych, które TY możesz sprzedać lub kupić na Tej giełdzie.